HAKKIMIZDA

General Exclusive Hotel Systems

Tarihçe

"Değişime inanan ve değişerek başaran" 1996 yılında kurulan Telcom A.Ş. ,16 yıldan bu yana Türkiye'nin her sektörden ve her kesimden kişi ve kurumlarına ürün hizmet sunmuş ve Türkiye'nin saygın sadece kaliteli hizmet sunan teknoloji iş ortağı olarak ekonomideki yerini almıştır.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.
Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. TELCOM A.Ş bünyesindeki faaliyet alanları ile müşterilerinin her türlü gereksinimlerini karşılamak için ürünlerini yalnızca en iyiyi en uygun maliyetle sunmak adına marka bağımsız olarak her marka ürünü sunarak ; hizmetlerini ise uzun yılllardır çalışan kendi personeli ile üreterek kalite, uygun fiyat ve mutlak başarının vazgeçilmez adresi olmuştur.
Telcom Resmi Web Sayfası
Telcom Bilişim San. Tic. A.Ş. General Kilit Exclusive Hotel System (Tek Yetkili Distribütör) – Karel Yetkili Bayii ve Servis Sağlayıcısı – Tunçmatik Yetkili Bayii ve Servis Sağlayıcısıdır.

Geribildirim

Bizimle hemen iletişime geçmek için :

Çağrı Merkezimizi arayın!

444 11 80
0 (850) 44 111 44

info@generalkilit.com

© 2006 - 2017 generalkilit.com | Bütün hakları saklıdır. Bir Telcom A.Ş. İştirakidir.
TOP